Dla pracodawcy

Poznaj Technic Workers

Dla pracodawcy

Znaleźliśmy dla firm już dziesiątki specjalistów!

Nasze doświadczenie zarówno w pracy za granicą, jak i w działalności rekrutacyjnej sprawia, że posiadamy dużą bazę wykwalifikowanych specjalistów z branży metalurgicznej i pokrewnych, z Polski i krajów boku wschodniego. Dzięki temu jesteśmy świetnym partnerem dla firm zachodnich, które potrzebują wsparcia w pozyskiwaniu najlepszych pracowników w branży. Powiedz nam kogo potrzebujesz, a my znajdziemy kandydatów o odpowiednim profilu, przeprowadzimy profesjonalną selekcję i przedstawimy Tobie tylko najbardziej pasujących specjalistów, z których Ty wybierzesz przyszłych pracowników.

Współpracujemy zarówno z firmami zagranicznymi, jak i agencjami zatrudnienia.

Obecnie wśród naszych partnerów znajdują się firmy z Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, Szwecji i Norwegii.

Jak rozpocząć współpracę?

N

Skontaktuj się z nami. Jeśli interesuje Cię współpraca napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub skontaktuj się telefonicznie. W odpowiedzi prześlemy propozycję wstępnych warunków.

N

Ustalmy warunki współpracy. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego przebieg procesu rekrutacji, czy sposób rozliczenia ustalamy indywidualnie z każdą firmą.

N

Opowiedz nam o swojej firmie. Czym się zajmujecie? Gdzie macie siedziby? Jak wygląda struktura zatrudnienia? Są to podstawowe rzeczy, które pracownik musi wiedzieć o potencjalnym przyszłym pracodawcy.

N

Prześlij nam informacje o zapotrzebowaniu. Inaczej mówiąc – powiedz nam jakich specjalistów szukasz, czego od nich oczekujesz oraz jakie warunki im proponujesz.

N

Wybierz odpowiedniego kandydata. Po przeprowadzonym procesie rekrutacji, otrzymasz profile kilku kandydatów do wyboru.

N

Rozliczenie i kolejne zlecenie. Po zatrudnieniu wybranego kandydata następuje rozliczenie. Umowa obowiązuje, więc możesz nam zgłaszać kolejne zapotrzebowania.

Znajdź pracownika z Technic Workers

Dlaczego warto?

Oszczędność czasu

My zajmiemy się znalezieniem i sprawdzeniem potencjalnego kandydata. Twoim zadaniem jest jedynie akceptacja na samym końcu.

Niższe koszty rekrutacji

Zlecenie rekrutacji nam jest tańsze niż zatrudnienie odpowiedniego działu HR, który będzie się tym zajmował.

Najlepsi specjaliści

Posiadamy własną bazę potencjalnych pracowników. Każdy z nich jest wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie.

Elastyczny model współpracy

Nie stosujemy jednego, sztampowego modelu współpracy. Dzięki temu wspólnie możemy ustalić jaki model będzie najlepszy dla Twojej firmy.

Gwarancja sukcesu

Rozliczenie następuje dopiero po zatrudnieniu odpowiedniego pracownika, jeśli więc nie znajdziemy idealnego kandydata nie płacisz nic.

Poszukiwanie całych zespołów

Jesteśmy w stanie prowadzić rekrutację na jedno stanowisko, jak i całych zespołów pracowników. Zlecając nam kilka rekrutacji na raz oszczędzasz czas i pieniądze.

lat doświadczenia

przeprowadzonych rekrutacji

zadowolonych firm

Współpraca B2B

Oferta dla firm

Znajdź z nami swoich nowych pracowników

Oszczędź czas i pieniądze zlecając to nam.

Rozpocznij współpracę

Zyskaj nowych pracowników

Poszukamy dla Ciebie pracy

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla siebie to pozwól sobie pomoc i prześlij nam swoje CV. Postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią pracę.

Wolna aplikacja

Dziękujemy za zaufanie, jesteśmy od teraz w kontakcie!