O nas

Poznaj Technic Workers

O naszej firmie

Dzięki nam pracę znalazło już dziesiątki pracowników!

Działamy na rynku HR w całej Europie. Łączymy specjalistów technicznych z Polski i krajów ościennych z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Danii i krajów skandynawskich. Dzięki nam, zatrudnienie za granicą znalazło już dziesiątki pracowników CNC, spawaczy, monterów, czy ślusarzy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy za granicą sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby pracodawców, poszukujących specjalistów oraz pracowników, którzy poszukują lepiej płatnej, rozwojowej pracy w branży metalurgicznej. Dzięki nam proces rekrutacji jest prosty, a warunki pracy i rzetelność pracodawcy sprawdzone i pewne.

Z nami rekrutacja to łatwizna!

N

Wiele lat sami pracowaliśmy za granicą, dlatego doskonale wiemy na co zwracać uwagę przy wyborze oferty pracy i pracodawcy. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami, o dobrych opiniach wśród pracowników. Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

N

Mamy wypracowany proces pozyskiwania pracowników, dzięki czemu pracodawca oszczędza czas, a potencjalni pracownicy ubiegają się o pracę w bezstresowych warunkach. W prosty sposób przeprowadzimy obie strony przez proces rekrutacji.

N

Nasza wiedza z zakresu metalurgii i dziedzin pokrewnych sprawia, że jesteśmy w stanie wyselekcjonować prawdziwe talenty z danej dziedziny. Dzięki temu jesteśmy na prawdę skuteczni w tym co robimy!

N

Poszukujemy pracowników z Polski i bloku wschodniego dla firm z Niemiec, Belgii, Holandii, Danii, Szwajcarii i krajów skandynawskich. Jesteśmy jednak firmą elastyczną i w ciągłym rozwoju, dlatego nie zamykamy się na inne kraje.

Dowiedz się więcej o ofercie lub sprawdź oferty pracy

lat doświadczenia

przeprowadzonych rekrutacji

krajów docelowych

Współpraca B2B

Oferta dla firm

Pozyskaj wartościowych
specjalistów

Znajdziemy i zrekrutujemy ich za Ciebie.

Strefa pracodawcy

Zyskaj nowych pracowników

Poszukamy dla Ciebie pracy

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla siebie to pozwól sobie pomoc i prześlij nam swoje CV. Postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią pracę.

Wolna aplikacja

Dziękujemy za zaufanie, jesteśmy od teraz w kontakcie!